«Вікі любить Землю»: фото Ірдинського болота увійшли в топ-10 кращих аерознімків

Цьогоріч в рамках української частини фотоконкурсу «Вікі любить Землю» третій рік поспіль проходила спецномінація «Найкраща аерофотозйомка». У ній взяли участь 29 учасників, які завантажили 186 знімків природоохоронних територій. Серед кращих – світлини з Ірдинського болота.

Серія світлин Андрія Чуяшенка, зроблених на Ірдинському болоті – гідрологічному заказнику місцевого значення в Черкаському і Смілянському районах Черкаської області, посіла третє місце.

«Ірдинь для мене є місцем, що не перестає дивувати, воно настільки живе, цікаве й незвичне, а головне – зовсім не в’яжеться з картиною, що розуміється під словом «болото». Тут дуже легко зрозуміти наскільки мало знаєш про природу і як багато ще чекає попереду», – розповів автор світлн Андрій Чуяшенко

Додамо, номінація включає світлини, зроблені із повітря: із дрона чи квадрокоптера. Як і минулого року світлини з повітря водночас брали участь у якісній номінації конкурсу, тому деякі з цих світлин також перемогли у спецномінації «Найкраща світлина області» та увійшли до десятки найкращих фото конкурсу.

Усі світлини спецномінації журі оцінювали за 10-бальною шкалою у двох раундах.

Більше про переможців номінації тут.

Стрічка новин