Діяльність служби раннього втручання для дітей з інвалідністю та дітей, які мають ризик отримати інвалідність центру інтегрованих соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради

У Черкаській області надають соціальну послугу раннього втручання

В м. Умань на базі Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» Центру інтегрованих соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення функціонує Служба раннього втручання для дітей з інвалідністю та дітей, які мають ризик отримати інвалідність.

У Черкаській області надають соціальну послугу раннього втручання

Послуга раннього втручання надається для родин, які виховують дитину до чотирьох років із порушеннями розвитку або ризиком їх виникнення, та спрямована на розвиток дитини, підвищенні якості життя родини та підтримці батьків. Командою спеціалістів різного профілю (лікар-педіатр, соціальний працівник/ фахівець із соціальної роботи, логопед, психолог, ерготерапевт/реабілітолог, фізичний терапевт) проводиться відповідна робота щодо ранньої реабілітації дитини та наснаження сім’ї.

У Черкаській області надають соціальну послугу раннього втручання

У разі необхідності залучаються фахівці Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» та надаються транспортні соціальні послуги «Соціальні перевезення Черкащини». Для надання соціальних послуг залучаються фахівці із соціальної роботи відділу організації та надання соціальних послуг у громаді центру інтегрованих соціальних послуг.

У Черкаській області надають соціальну послугу раннього втручання

Впродовж 2023 року послугу раннього втручання отримали 35 сімей та 38 дітей.

Положення служби