Заповненість ліжок в «ковідних» лікарнях – 39%, – Олег Найдан

У лікарнях Черкащини, які приймають пацієнтів з коронавірусом, розгорнули 2 158 ліжко. З них 75%, тобто 1 623 ліжка, мають кисневе забезпечення. Загалом заповненість ковідних медзакладів зараз становить 39%, повідомив під час брифінгу в ОДА в.о. начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Найдан.

– На сьогодні приймають пацієнтів з коронавірусом 21 лікарня, – каже посадовець. – Жашківська ЦРЛ в процесі контрактування з Національною службою здоров’я України. Загалом нині на стаціонарі із 7,3 тисяч тих, хто отримує лікування, перебувають 732 особи. 594 з них – на кисневому забезпеченні.

З початку пандемії в області одужали від ковіду 27 831 особа. Лише за останню добу – 517 жителів області.