Як триває процес вакцинації на Черкащині

Черкаська область розпочала  вакцинацію  24 лютого. І першою в Україні   отримала вакцину AstraZeneca. А також  однією з перших використала всі 16 200 доз цієї вакцини ще 9 квітня. Залишок вакцини – 0.

15 квітня 2021 року Черкащина розпочала щеплення вакциною CoronaVac Sinovac Biotech проти COVID-19, яку область отримала у кількості  4720 доз. На сьогодні провакциновано нею 631 особа.

Ця вакцина  застосовується, передусім, серед маломобільних груп населення та їх доглядальників. Також щеплюватимуть  освітян, які беруть участь в організації та проведенні ЗНО.

За кожним щепленим одразу буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії. Всіх, кого вакцинують препаратом CoronaVac гарантовано отримають другу дозу для повної імунізації від COVID-19.

18 квітня область отримала 1170 доз вакцини Pfizer. 19 квітня розпочали щеплення нею  працівників установ соцзахисту та осіб, які перебувають під наглядом даних установ. На сьогодні провакциновано 426 осіб.

Вакцинацію  в Черкаській області проводять по дві мобільних  бригади на кожний вид вакцини.

Також, Черкащина очікує на другу партію вакцини AstraZeneca. Нею будуть щеплювати медичних та соціальних  працівників, осіб похилого віку.

– Дотримуйтеся санітарно-епідеміологічних норм, правильно носіть маски, уникайте скупчень людей, піклуйтеся про гігієну рук та обличчя. Бережіть себе та близьких – нагадує заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.