«Відзавтра перелік професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою, розширять», – Лариса Кошова

Вже завтра набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про розширення переліку професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою. Про це нагадала під час онлайн-брифінгу заступниця очільника області Лариса Кошова.

Зокрема, йдеться про працівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів. Також вакцинуватися мають фахівці підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки країни.

– Зроблене одне щеплення з дводозного курсу уже дозволяє людині безпроблемно відвідувати роботу, – наголосила Лариса Кошова. – Втім тільки дві дози вакцини дають належний захист від коронавірусної хвороби. Водночас, нагадаю, що жовтий ковід-сертифікат діє лише 30 днів. Це саме той термін, упродовж якого громадянин має повністю завершити курс вакцинації.

Додамо, за добу в області виявили 376 нових випадків захворювання на ковід. Водночас вилікувалися 1 520 осіб. Загалом на лікуванні нині 13,9 тисяч людей, на стаціонарі – 878 пацієнтів.

Також загалом в області вже провели 861 тисячу щеплень. Повністю завершили курс вакцинації 404,7 тисяч жителів області.

Стрічка новин