Вакцинація – єдиний надійний механізм уберегти себе від коронавірусної хвороби, – Людмила Кравченко

Від коронавірусної хвороби вакцинувалися 97% працівників у сфері медицини та освіти. Про це повідомила головна санітарна лікарка області Людмила Кравченко.

Однією дозою вакцини щепилися 36% жителів області. Повністю вакцинувалися 28%.

На дистанційній роботі перебуває три заклади загальної середньої освіти, на самоізоляції перебуває 127 класів. Усього захворіло 235 учнів та 139 працівників школи.

Людмила Кравченко говорить, що у порівнянні з минулим тижнем показник захворюваності на COVID-19 зменшився на 3,8%. За останню добу в області зареєстрували 272 нових підтверджених випадки коронавірусної хвороби. З них у дітей – 23.

Діагноз COVID-19 лабораторно підтверджений у 114 тисяч жителів, що становить 9,6% від загальної кількості населення області. З них у  майже 5 тисяч – працівників медичних установ.

Динаміка рівня госпіталізацій становить 8,8%. Завантаженість ліжок з киснем – 56,3%.

«Вакцинація залишається єдиним надійним механізмом уберегти себе від коронавірусної хвороби. Тому попри незначне зменшення кількості захворювань на COVID-19, продовжуймо щеплюватися і берегти себе», – Людмила Кравченко.