У Черкаському районі вакцинували 2881 особу

За інформацією відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Черкаської райдержадміністрації від початку вакцинальної кампанії 1 дозу вакцини отримали 2881 особа на території новоутвореного Черкаського району.

Працюють 3 виїзні мобільні бригади у КНП «Смілянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тернівської сільської ради та КНП «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Червонослобідської сільської ради, а також 8 тимчасових пунктів проведення щеплень.

На сьогодні епідситуація в Черкаському районі відноситься до помаранчевого рівня епідемічної небезпеки. Але, на жаль, кількість інфікованих коронавірусом щодня збільшується. Тому продовжуймо дотримуватися санітарно-епідеміологічних заходів – носімо маски, уникаймо скупчень людей, дбаймо про гігієну рук та обличчя. І, звичайно, щеплюймося від вірусу!

За інформацією Черкаської РДА