Темпи вакцинації треба нарощувати в усіх регіонах – Кирило Тимошенко

Темпи вакцинації  треба нарощувати в усіх регіонах. Про це зазначив на своїй Facebook-сторінці заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко після перевірки роботи центру масової вакцинації від коронавірусу на Черкащині.

У центрі, за словами Тимошенка, гарні умови, виконуються усі санітарні норми, є вибір препаратів для вакцинації: CoronaVac, Pfizer та Moderna.

«Місцева влада має доручення розгорнути мінімум один великий центр масової вакцинації в області, а також центри вакцинації у кожному райцентрі та містах із населенням понад 100 тисяч мешканців. Також має бути організовано безкоштовне підвезення до пунктів вакцинації людей, які проживають в менших населених пунктах», – зазначив Тимошенко.

Наразі Черкащина посягає четверте місце в Україні за темпами вакцинації: зроблено понад 216 тисяч щеплень, відкрито 30 центрів вакцинації, 95 пунктів щеплень, працюють 25 мобільних бригад.

«Але досі багато людей, особливо в малих населених пунктах, не знають про можливість  щеплення. Тому на початку цього тижня головам обласних адміністрацій поставлено завдання проїхати районами і особисто перевірити, як організовано процес. Чи знають люди, як отримати щеплення і де його зробити. Впевнений, що приїзд очільника області приверне увагу і допоможе переконати людей не зволікати з щепленням від COVID-19», — підкреслив Тимошенко.

Він також додав, що вакцин і кваліфікованих медичних працівників достатньо, закликав українців пройти вакцинацію та нагадав, що з переходом на п’ятий етап вакцинації зробити щеплення можуть всі бажаючі.

Нагадаємо, раніше Тимошенко, який координує «Велике будівництво», повідомив про плани протягом цього року модернізувати 200 приймальних відділень лікарень у межах інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського.