Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 29 жовтня

+196 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 29 жовтня. Про це інформує очільник Черкащини Сергій Сергійчук.

За останню добу обласний лабораторний центр провів 1312 ПЛР-досліджень. Коронавірус підтвердили у 33 жителів Черкас, 22 – м. Сміла, 4 – м. Умань, 3 – м. Канів, 1 – м. Ватутіне, 4 – м. Золотоноша; 5 – Драбівського р-ну, 1 – Звенигородського, 1 – Золотоніського, 5 – Канівського, 2 – Кам’янського, 1 – Катеринопільського, 20 – Корсунь-Шевченківського, 3 – Лисянського, 2 – Маньківського, 24 – Монастирищенського, 4 – Смілянського, 13 – Христинівського, 1 – Черкаського, 4 – Чигиринського, 31 – Чорнобаївського та 12 – Шполянського.

Загалом із початку карантину виявили 8735 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. За останню добу подолали хворобу 249 жителів Черкащини. Одужали 7647 осіб за весь час пандемії.

Черкащина втратила 84 осіб від COVID-19. За останню добу – два летальні випадки. Це два чоловіки з міста Корсунь-Шевченківський віком 61 та 63 роки відповідно. Обидва мали супутні хвороби серця. Співчуття близьким та рідним!

В області 18 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19, 16 надають медичну допомогу хворим на ковід, 2 заклади готуються до прийому хворих. Всього в закладах розгорнуто 647 ліжка. Їх заповненість сягає 58,7%.

Отримують лікування 1004 особи з лабораторно підтвердженими COVID-19, них на стаціонарному лікуванні – 358 осіб. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 22 особи з підозрою. На амубулаторному лікуванні – 646 осіб.

Кількість інфікувань стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від COVID-19, дотримуйтеся простих, але дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. Бережіть себе та рідних!