Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 20 жовтня

+219 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 20 жовтня. Про епідситуацію в області інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Загалом із початку карантину виявили 7314 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.
Здолали хворобу ще 244 жителів Черкащини.

На Черкащині 73 особи із діагнозом COVID-19 померли.

І сьогодні маємо втрати. Померла 26-річна дівчина з Городища. Вона мала інсулінозалежний цукровий діабет з важким перебігом, декомпенсація. Найщиріші співчуття рідним та близьким!

Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 60,4%. Отримують лікування 1329 осіб з лабораторно підтвердженими COVID-19.

Обласний лабораторний центр провів за останню добу 951 ПЛР-дослідження. Коронавірус підтвердили:

58 – м. Черкаси, 20 – м.Сміла, 20 – м.Канів, 18 – м.Умань, 6 – Жашківського р-ну, 50 – Золотоніського, 8- Канівського, 4 – Корсунь-Шевченківкого, 2 – Катеринопільського, 1 – Лисянського, 5 – Маньківського, 2 – Монастерищенського, 4 – Смілянського, 8 – Тальнівського р-ну, 1- Черкаського, 3 – Чигиринського, 2 – Чорнобаївського, 7 – Шполянського.

Загалом по Україні знову фіксуємо черговий антирекорд – за добу – 6719 нових випадків інфікування на коронавірус.

Уже цими вихідними всі ми відвідаємо виборчі дільниці. Тож нагадую про важливість дотримання правил безпеки, зберігання соціальної дистанції та використання належним чином захисної маски!