Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 19 жовтня

+130 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 18 жовтня. Загалом із початку карантину виявили 6892 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Про це повідомляє голова ОДА Сергій Сергійчук.

Обласний лабораторний центр провів за останню добу 1184 ПЛР-досліджень.

Коронавірус підтвердили:

25 – м. Черкаси, 8 – м.Сміла, 3 – м.Канів,1 – Городищенського р-ну, 8 – Драбівського р-н, 13- Жашківського р-ну, 5 – Звенигородського р-ну, 3 – Золотоніського р-ну,  1 – Корсунь-Шевченків. р-ну, 7 – Канівського р-ну, 1 – Камянського р-ну, 4 – Катеринопільського р-ну, 1 – Лисянський, 6 – Маньківського р-ну, 1 – Монастерищенського р-ну, 13 – Смілянського р-ну, 2 – Христинівського р-ну, 5 – Чорнобаївський, 1 – Чигиринський, 7 – Шполянського р-ну

За останню добу подолали хворобу  63 жителі Черкащини. Одужали 5371 особа за весь час пандемії. На жаль, маємо втрати. Від коронавірусної інфекції помер 65-річний чоловік із Суботова. Він мав супутні хвороби серця та нирок. Щирі співчуття рідним та блзьким! Загалом від COVID-19 помер 71 житель області.

В області 16 закладів надають медичну допомогу хворим на ковід, в яких розгорнуто 582 ліжок. Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 60,1%.

Отримують лікування 1450 осіб з лабораторно підтвердженими COVID-19, них на стаціонарному лікуванні 335 осіб. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 15 осіб з підозрою. На амбулаторному лікуванні – 1115 осіб.

Захворюваність на COVID-19 нині розгортається на фоні сезонної епідемії грипу. Закликаю кожного поставитися відповідально до свого здоров’я та зробити щеплення. Також прошу літніх людей старших 65 років без нагальної потреби не відвідувати людні місця. Натомість закликаю молодь подбати про своїх літніх рідних та близьких.

Бережімо себе!