Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 1 грудня

+666 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині 1 грудня. Про це інформує голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Від початку карантину захворіли 23 590 черкащан. З них 180 померли.

За останню добу померла одна людина: 72-річна жінка з Черкас. Мала супутні хвороби серця.

За останню добу вилікувалися 187 людей. За весь час пандемії одужали 17 806 жителів Черкащини.

В області 19 закладів лікують хворих на COVID-19. Для пацієнтів розгорнули 1530 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 665 ліжок, що складає 43%. Заповненість ліжок становить 56,3%.

Під амбулаторним наглядом лікарів перебувають 5053 пацієнти. 553 хворих на covid-19 отримують стаціонарне лікування. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 311 людей з підозрою.

Спаде чи зросте завантаженість медичної системи в Україні, залежить від свідомості кожного українця. Щоб зменшити навантаження на лікарні області, треба носити маски, дотримуватися дистанції, зменшити відвідуваність людяних місць.

Щоб уберегтися від інфекційних захворювань, треба ліквідувати шкідливі звички, якщо вони є, дотримуватися правил здорового харчування, займатися фізкультурою чи навантажувати тіло іншими вправами, по можливості займатися загартовуванням. Також важливо щеплюватися проти різних інфекційних захворювань, зокрема, від грипу.