Серед дорослого населення області – 41% уже вакциновані проти COVID-19 першою дозою, – Олександр Скічко

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в області поки що стабільно напружена. Досі перевищені два показники, через які Черкащина потрапила до «червоної» зони, а ковідні відділення тут заповнені на понад половину. Про це на онлайн-брифінгу повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Серед показників, через які область 12 листопада потрапила до «червоної» карантинної зони, перевищені:

–         коефіцієнт виявлення нових випадків (26,7% при нормі менше 20%);

–         рівень госпіталізації: (64 на 100 тис. населення при нормі менше 60)

За минулу добу, 16 листопада, на  COVID-19 захворів 721 житель області, вилікувались – 450.

«Поки маємо більше тих, хто занедужав за добу, ніж одужав. Але позитивні новини все ж є. З п’ятниці на Черкащині триває активна вакцинальна кампанія. Тому сьогодні ми маємо 41% вакцинованих першою дозою серед дорослого населення області. Дякую всім, хто подбав про своє здоров’я, і запрошую щепитися всіх, хто цього ще не зробив», – каже Олександр Скічко.

На сьогодні в Черкаській області доступні чотири види вакцин: CoronaVac, PFIZER,  AstraZeneca і Moderna. В області вакцинують у 101 пункті щеплень, 32 центрах вакцинації та 25 мобільних бригад.

Перелік центрів вакцинації та пунктів щеплень тут https://list.covid19.gov.ua/