Рятувальники здійснили протипожежні заходи напередодні свята Трійці

Напередодні Дня Святої Трійці, фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій проводять ряд профілактичних заходів у культових спорудах області. Враховуючи, що цього дня у церквах відбуватимуться богослужіння з використанням відкритого вогню, співробітники ДСНС проводять інструктажі та профілактичні бесіди, як зі священнослужителями, так і серед прихожан.

Загалом, цього року в області проведення святкових заходів планується у 229 культових спорудах.

16 червня інспектори Черкаського районного управління ДСНС області провели один із таких заходів у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Черкаси.

Під час профілактичного обстеження, рятувальники оглянули наявність первинних засобів пожежогасіння, укомплектованість пожежних щитів, стан шляхів та планів евакуації тощо. Також фахівці Служби порятунку наголосили священикам на дотриманні правил пожежної безпеки при використанні відкритого вогню, зокрема свічок та вручили інформаційні листівки.

За інформацією ГУ ДСНС у Черкаській області