Редакторка обласного видання вакцинувалася проти ковіду

Перше щеплення проти коронавірусної хвороби зробила головна редакторка видання “Нова доба” Тетяна Очеретяна. Її вакцинували залишками вакцини в обласному онкодиспансері.

Твердить, перед імунізацією трішки переживала, втім, каже, що вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить від інфікування чи важкого перебігу хвороби.

– На Covid-19 я хворіла, напевно в жовтні минулого року, бо у грудні, коли здавала плазму, то виявились антитіла, – розповідає Тетяна Очеретяна. – Перед ін’єкцією я підписала інформовану згоду на щеплення. Мені поміряли температуру, тиск. Сам процес вакцинування провели фахівці із Звенигородки (вони отримали це право від відповідних медичних структур).

Ін’єкція у м’яз плеча – це зовсім не боляче, додає вона. Після щеплення відпочила пів годии під наглядом медперсоналу.

– Голова у мене не крутилась, тиск був стабільний. Лише трішки було жарко, але то мабуть більше від нервування. Не будьте байдужими, в першу чергу, до власного здоров’я, та до здоров’я людей, що навколо. Вакцинація від Covid-19 в Україні є добровільною та безоплатною, – підсумувала медійниця.