«Проводимо 900-1000 ПЛР-тестувань за добу», – головна санлікар області Людмила Кравченко

Діагноз COVID-19 з початку пандемії підтвердили у 7541 особи. Це – 6,6% від усіх протестованих. Водночас майже кожен десятийз підтвердженим діагнозом – медичний працівник. Про це повідомила начальниця обласного лабцентру Людмила Кравченко.

Загалом матодом полімеразної ланцюгової реакції протестували уже понад 111 тисяч черкащан, тобто 9,2% від загальної кількості населення області. Показник захворюваності на коронавірус упродовж останніх 14 днів майже у 5 разів перевищує базовий рівень.

– Найвищі рівні захворювання фіксуємо у Черкасах, Смілі, Каневі, Канівському, Смілянському, Монастирищенському, Тальнівському та Чигиринському районах, – додає Людмила Кравченко. – Від коронавірусу ми вже втратили 76 осіб, зокрема 1 медичного працівника. Летальність від цієї хвороби становить 1,1%, показник смертності – 5,6 на 100 тисяч населення.