Пандемія нікуди не відступила, – Олександр Скічко про важливість вакцинації проти COVID-19

Сьогодні існує дуже багато міфів про вакцинацію. Тому важливо, коли публічні люди, розібравшись у самому процесі, підтримують вакцинацію та на власному прикладі показують, як усе відбувається. На важливості вакцинації наголошує очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Учора ми анонсували google-формі «публічної вакцинації» з відкритою чергою, де до кінця дня вже був один десяток людей. На вечір у нас залишилося три дози. І першими в рамках цієї кампанії на Черкащині щепилися народна депутатка Роксолана Підласа, моя заступниця Лариса Кошова (вона керує напрямом охорони здоров’я) та депутат Черкаської міськради Віктор Євпак. Ця кампанія та участь у ній публічних людей допоможе загалом всім українцям не боятися щеплення та не вестися на далекі від реальності міфи. І бережіть своє здоров’я – пандемія нікуди не відступила!

Черкаська ОДА розпочинає відкритий запис на «публічну вакцинацію». Адже в Україні дозволили щеплювати громадських діячів, лідерів думок, публічних осіб, якщо є залишок вакцини. Тим, хто готовий власним прикладом підтримати кампанію, пропонуємо заповнити форму: http://bit.do/fPs2H.