Оксана Сімушіна – про навчання в карантинний період у закладах професійно-технічної, передвищої та вищої освіти

Нині в карантинний період із 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти дистанційну форму навчання запровадили у 15. Решта 4 заклади переведені на дистанційну форму навчання частково. Це Городищенський професійний ліцей, Черкаське вище професійне училище будівельних технологій, Уманський аграрний ліцей, Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області. Про це розповіла сьогодні на брифінгу щодо епідситуації в області Оксана Сімушіна, заступниця начальниці Управління освіти і науки ОДА.

Водночас, за її словами, із 22 функціонуючих закладів фахової передвищої освіти запровадили повністю дистанційну форму навчання в 16. Частково в 5 (Черкаський державний бізнес-коледж, Відокремлений структурний підрозділ «Тальянківський агротехнічний коледж УНУС», Черкаський комерційний технікум, Філія Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж» ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Черкаський музичний коледж ім. С.С. Гулака-Артемовського). Продовжує навчання в звичному режимі Уманський медичний коледж.

– Щодо закладів вищої освіти, то із семи дистанційну форму навчання запровадили в п’ятьох закладах , зокрема: в Черкаському державному технологічному університеті, Уманському національному університеті садівництва, Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького, Уманському державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини, – пояснила Оксана Іванівна. – Частково переведені на дистанційну форму навчання студенти 2 закладів: Східноєвропейський університет імені Р. Аблязова, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Водночас Черкаський навчально-науковий інститут Університету банківської справи працює у звичному режимі.

Дивіться про це у відео: