«На Черкащині зменшився показник захворюваності на COVID-19 на 25,7%», – Людмила Кравченко

На 25,7% в області зменшився показник захворюваності на COVID-19 у порівнянні з минулим тижнем, з 17 до 24 червня. Про це повідомила директорка Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Людмила Кравченко.

Найбільше підтверджених випадків COVID-19 зареєстровано у віковій групі 40-59 років, смертей від цієї хвороби – 60-79 років. Серед підтверджених випадків найбільшу кількість переважають жінки – 61%. Найменша кількість захворювань серед дітей до 17 років – 4%.

Найвищі рівні захворювання впродовж останніх 14 днів зареєстровані в Чорнобаївському районі, Шполянському районі, Золотоноші, Корсунь-Шевченківському районі, Черкаському районі.

Всього від початку епідемії коронавірусної інфекції одужало 79 596 хворих. З початку року в області виявлено нових хворих з підтвердженим ПЛР та швидким тестом антигеном SARS-CoV-2 42 305 осіб, з них одужало – 40 707 осіб.

Від ускладнень коронавірусної інфекції померло 1 302 хворих. Сере медичних працівників – 26 осіб.

«Черкащина перебуває у зеленій зоні епідемічної небезпеки. Однак незважаючи на те, що показники захворюваності відповідають всім вимогам зеленого рівня, ми повинні продовжувати дотримуватися всіх вимог карантинних заходів», – сказала Людмила Кравченко.

Стрічка новин