«Минулого тижня щодня вакцинувалися понад 10 тисяч осіб», – Лариса Кошова про темпи вакцинації в області

Натепер на Черкащині повністю завершили курс вакцинації понад 327 тисяч осіб. За останній тиждень щодень щепилося понад 10 тисяч охочих жителів регіону. Обрати вакцинацію, аби захистити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби, закликала жителів області заступниця очільника області Лариса Кошова на традиційному брифінгу в ОДА.

Загалом в області провели майже 750 тисяч щеплень проти ковіду. Вакцинуватися черкащани можуть усіма доступними вакцинами: CoronaVac, Pfizer, AstraZeneca та Moderna.

– На жаль, за вихідні показник вакцинації населення зменшився, – наголосила Лариса Кошова. – Втім кожен із нас має розуміти важливість імунізації проти коронавірусу для кожного. Адже тільки таким чином ми зможемо забезпечити колективний імунітет. Всі вакцини, сертифіковані в Україні, область має в достатній кількості. Вакцинуватися можна в понад сотні пунктів щеплень, 32 центрах вакцинації. За вимогою громадян виїжджають 25 мобільних бригад.

Водночас вона додала, що з 7 грудня збільшується перелік професій, для яких вакцинація є обов’язковою. Це працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, установи та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, а також підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, як-от: Укрпошта, Укрзалізниця та інші.

Додамо, нині в області хворіють на ковід 16,4 тисяч осіб, із них лікуються на стаціонарі – понад тисяча.