«Кожен другий житель області вже отримав щеплення проти COVID», – Лариса Кошова

Понад 50% дорослого населення Черкащини вже вакцинувалися проти коронавірусу. Про це у ході брифінгу в облдержадміністрації розповіла заступника очільника області Лариса Кошова.

Таким чином, кожен другий житель регіону отримав хоча б одне щеплення. Загалом на Черкащині вже здійснили понад мільйон вакцинацій.

– Вакцинація лишається найдієвішим засобом протидії ковіду, – наголосила Лариса Кошова. – Більше 489 тисяч областян уже повністю завершили курс вакцинації. Майже 23 тисячі – зробили бустерну вакцинацію.

Також вакцинуються люди віком 60+. Нині щепилися вже понад 300 осіб із цієї вікової категорії. Також імунізуються проти ковіду діти. Нині провели 6 655 таких щеплень.

– Наші мобільні бригади активно виїжджають на місця за потребою трудових колективів або жителів віддалених сіл, – зазначила заступниця. – За два останні тижні бригади здійснили понад 370 виїздів та вакцинували більше 4,5 тисяч осіб.

Між тим, Лариса Кошова нагадала, що, не зважаючи на спалах коронавірусної хвороби, важливо захиститися від грипу, який є сезонним захворюванням для України. Зробити щеплення проти нього можна у будь-який час.