Киснем забезпечені 81% ліжкомісць у «ковідних» лікарнях, – Лариса Кошова

На Черкащині 23 лікарні надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну інфекцію. Тут розгорнуті 2 223 ліжка, 81% з яких забезпечені кисневим постачанням. Про це у ході брифінгу повідомила заступниці очільника області Лариса Кошова.

Загалом з початку пандемії в області підтвердили 37 858 випадків захворювань на коронавірус. За останню добу 27 грудня зафіксували 241 нового захворілого. Лікуються 7 397 жителів області, на стаціонарі – 817.  Загальна заповненість ліжок становить 37%;

– Очікують підписання договорів з НСЗУ Жашківська та Христинівська центральні районні лікарні, – зазначила Лариса Кошова. – Крім того, за інформацією міського департаменту охорони здоров’я, зараз готується приймати коронавірусних хворих Черкаський міський пологовий будинок. Тут завершують роботи з перевірки системи кисневого постачання. До кінця року будуть готові. Водночас ми плануємо розширювати ліжкофонд в уже відкритих лікарнях. На сьогодні кисневою підтримкою забезпечені 1804 ліжка. За тиждень їх побільшало на 181-е.

Загалом одужали від коронавірусу 30 155 осіб. Лише за останню добу – 139. Померли – 306осіб (+1за добу підтверджені випадки).