Імунізація дає реальні шанси зупинити пандемію, – заступниця голови ОДА про вакцинацію проти коронавірусу

На власному прикладі сьогодні доводила важливість вакцинації та руйнувала міфи про недієвість Covishield заступниця голови ОДА Лариса кошова. Разом із нардепкою Роксоланою Підласою та депутатом Черкаської міської ради Віктором Євпаком вона сьогодні здійснила щеплення.

Зробити це вдалося завдяки наявності залишків вакцини, яка використовується для імунізації медиків. За її словами, за відчуттями вакцинація від коронавірусу нічим не відрізняється від будь-якої іншої та займає всього декілька секунд. Зробивши щеплення, почуваюся добре.

– Оскільки раніше імунізувався від COVID-19 і мій чоловік-медик, можемо стверджувати, що навіть за певний час після щеплення страшні побічні реакції, якими лякають скептики, відсутні. Дякую лікарям мобільної бригади за професіоналізм та уважність: перед проведенням щеплення медики запитали про наявність симптомів хвороби й хронічні захворювання, а після – спостерігали за самопочуттям. Наголошу, вакцинація – єдиний спосіб подолати коронавірус та уникнути ускладнень від хвороби. Завдяки їй ми маємо реальні шанси зупинити пандемію й зберегти тисячі життів, – зазначила Лариса Кошова.

Додамо, на сьогодні Черкащина – серед лідерів з імунізації від COVID-19. В області щеплення зробили вже близько 1500 медикам. Ще близько 5 тисяч черкащан записалися у чергу на вакцинацію.

Публічні особи, які готові підтримати кампанію з вакцинації від коронавірусу, можуть зробити це. Для цього необхідно заповнивши форму на “публічну вакцинацію” за посиланням http://bit.do/fPs2H.