Черкащина отримала більше 15 млн грн субвенції з держбюджету на дезінфекційні засоби для шкіл

Черкаській області виділили на дезінфекційні засоби шкіл 15,4 млн грн. Це – завдяки перерозподілу Урядом 539 млн грн в межах видатків, передбачених МОН на 2020 рік, повідомила сьогодні в обласній адміністрації заступниця начальниці Управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна.

– Розподіл субвенції здійснили між відповідними місцевими бюджетами з урахуванням кількості учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти адміністративно-територіальної одиниці. У нашій області, до відома, 116 913 учнів. Середня вартість витрат на 1 учня становить 131 грн. І нині вже підготовлений проект розпорядження щодо розподілу коштів. 30 жовтня його виносять на погодження Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Черкаської обласної ради. І ми дуже сподіваємося, що це рішення підтримають, адже в період карантину така підтримка освітніх закладів надзвичайно цінна.