Це життя і безпека людей! – Сергій Сергійчук на нараді щодо умов лікування в медзакладах хворих на коронавірус

Учора в Черкаській області перебував із робочим візитом головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. За результатами надав рекомендації щодо розгортання ліжок та забезпечення подачею кисню закладів міста Черкаси.  Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі очільник області Сергій Сергійчук. Він зауважив:

“Сьогодні зранку провів нараду за участі міського голови Черкас Анатолієм Бондаренком, керівництвом профільного департаменту та керівниками лікарень, де лікують хворих на коронавірус пацієнтів.

На основі рекомендацій Віктора Ляшка спільно обговорили план дій щодо збільшення кількості ліжкового фонду в обласному центрі. Такі ж наради регулярно проводяться із керівниками районних державних адміністрацій та головними лікарями медичних установ області.

Наголосив на важливості проведення аудитів електромереж, утепленні обладнання та мереж подачі кисню, функціонуванні резервних джерел живлення, аби не допустити надзвичайних ситуацій. Це життя і безпека людей!

До 20 грудня усі медичні установи мають бути із кисневими точками. Це спільна відповідальність органів влади на всіх рівнях!”