20 медзакладів області можуть приймати хворих на COVID-19

Ще одна лікарня в області може приймати пацієнтів, які хворі на COVID-19. Це Кам’янська ЦРЛ. Про це повідомив в.о. начальника Управління охорони здоровя Черкаської ОДА Олег Найдан.

В області 21 заклад визначено для надання допомоги хворим на COVID–19. Із них 19 працюють, 2 подали документи до НСЗУ.

Вчора, восьмого грудня, увійшов у роботу договір між Національної служби здоров’я України та Кам’янською ЦРЛ. Очікує на підписання договору з НСЗУ Лисянська ЦРЛ.

Всього в закладах розгорнуто 1 600 ліжок, із них забезпечені кисневою підтримкою 891 ліжко.

Отримують лікування 6911 осіб з лабораторно підтвердженими COVID–19. З них на стаціонарному лікуванні – 608 осіб, на кисні – 432, на ШВЛ – 15. Загальна заповненість ліжок становить 62%.

За словами Олега Найдана, всі медичні працівники, які працюють в бригадах, лікувальних закладах, визначених для надання медичної допомоги, хворим на COVID-19, застраховані. Працівники тих лікувальних закладів, які входять в систему надання медичної допомоги, хворим на СOVID-19, частково застраховані і продовжують страхуватися.