+135 нових випадків COVID-19 зафіксували в області за добу

3 жовтня в області виявили +135 випадків інфікування COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Коронавірус виявили в 31 жителя м. Черкаси, 23 – м. Сміла, 6 – м. Умань, 4 -Городищенського району, 2 – Жашківського району, 6 – Золотоніського району, 6 – Кам’янського району, 3 – Канівського району, 3 – Катеринопільського району, 5 -Корсунь-Шевченківського району, 1 – Маньківського району, 1 – Монастирищенського району, 1 – Тальнівського району, 2 – Христинівського району, 13 – Черкаського району, 25 – Чигиринського району, 2 – Чорнобаївського району та 1 – Шполянського району.

Із початку карантину виявили 4430 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

За останню добу – один летальний випадок інфікованого на COVID-19 пацієнта. Померла жінка 69 років із Золотоноші. Мала онкологічне захворювання.

За весь час поширення коронавірусної інфекції на Черкащині померло 56 людей.

2986 (+132) – одужали.

259 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема 7 людей госпіталізовані з попередньо підтвердженим діагнозом.

Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 55,7 %. Загальна кількість ліжок – 465.

За останню добу обласний лабораторний центр провів 931 ПЛР-дослідження.

З 5 жовтня набудн чинності новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Тепер Черкаська область перебуватиме у трьох зонах. Канів вийде з “червоної” і потрапить у “помаранчеву”. Також в цій зоні будуть Канівський та Смілянський райони. Уманський, Тальнівський та Катеринопільський – у “зеленій”. Всі інші – в “жовтій”.