На платформі Дія.Бізнес запущена міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» запустила міжнародну версію Єдиного експортного веб-порталу на платформі Дія.Бізнес, який вже працює в тестовому режимі за посиланням https://imp.export.gov.ua

Метою запуску міжнародної версії веб-порталу є промоція українських пріоритетних секторів, вітчизняних та міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога в налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними закордонними партнерами.

Англомовна версія веб-порталу передбачає такі функції та можливості:

  • аналітична інформація щодо фокусних для експорту секторів України;
  • календар бізнес-подій, запланованих в Україні: перелік та описи всіх виставок, торговельних місій, форумів тощо;
  • актуальні новини щодо зовнішньоекономічної діяльності та розвитку українського бізнес-середовища;
  • доступ до Каталогу українських експортерів — верифікованої бази контактів українських компаній, які бажають знайти партнерів за кордоном;
  • кейси — історії успіху підприємців, які успішно вийшли на міжнародні ринки.

«Міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу — це маленький крок для розвитку цього порталу, але це великий стрибок для українського експорту та імпорту», — повідомила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Уся інформація на веб-порталі, враховуючи стандартні форми, необхідні для різних процедур та запитів, є безкоштовною.

«Єдиний експортний веб-портал створений для консолідації та об’єднання усієї наявної інформації для експортерів та іноземних компаній, що зацікавлені в імпорті товарів і послуг з України. Подібні ресурси є ефективними інструментами, які використовують світові уряди та організації зі сприяння торгівлі з метою підвищення рівня національного експорту та надання підтримки підприємствам для виходу на нові ринки», — сказав виконувач обов’язків директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Литвин.

Міжнародна версія єдиного експортного веб-порталу розміщена в захищеному дата-центрі та відповідає світовим стандартам захисту від кіберзагроз. Інформація користувачів зберігається в зашифрованому вигляді, щоб унеможливити їх перехоплення або викрадення.

«Вже сьогодні стала доступною міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу на платформі Дія.Бізнес. Для підприємців це створює ще більше можливостей для розвитку власної справи. Міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу сприятиме залученню закордонних підприємств до налагодження співпраці з українським бізнесом та допоможе українським підприємствам просувати свою продукцію на інші міжнародні ринки», — зазначив заступник директора з розвитку підприємництва ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Ремізов.

Трансляція презентації – за посиланням.

Стрічка новин