Стартує освітня програма «Мрій та Досягай» для підприємиць

Стартує освітня програма «Мрій та Досягай» для підприємиць«Мрій та Досягай» — це освітня програма для підприємиць, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Про це інформують в Міністерстві цифрової трансформації.

Учасниці здобудуть необхідні знання й розвинуть навички для створення або розвитку власного онлайн-бізнесу, менторську підтримку та фінансову підтримку в розмірі 1 000 доларів після завершення навчання.

Програма пропонує комплексну підготовку тривалістю три місяці, яка включає 13 інтенсивних тематичних онлайн-модулів, як-от цифровий маркетинг, бізнес-стратегія та впровадження стійких, соціально відповідальних бізнес-моделей.

– Україна – це країна підприємців, які навіть у найскладніші часи не припиняють створювати нові можливості та адаптуватися до викликів, – розповідає Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. – Програма «Мрій та Досягай» – це спільна ініціатива, яка реалізується за підтримки Мінцифри, ООН Жінки, Impact Force та міжнародних партнерів, щоб допомогти жінкам здобути знання, інструменти та фінансування для розвитку свого бізнесу. Ми прагнемо створити умови, у яких кожен бізнес стає не лише особистим успіхом, а й внеском у відновлення нашої економіки та країни загалом», – підкреслила посадовиця.

Хто може взяти участь у програмі?

До участі запрошують жінок віком від 18 років, які постраждали від війни. Зокрема, внутрішньо переміщені особи, одинокі матері, ветеранки та представниці інших вразливих категорій, які втратили дохід або під загрозою його втрати. Перевагу віддаватимуть учасницям зі Сходу та Півдня України, а також тим, хто вже має власну справу.

Програма відкрита як для тих, хто має початкову ідею, так і для жінок, які прагнуть масштабувати свій бізнес.

– За три квартали 2024 року жінки відкрили 60% із загальної кількості нових ФОПів в Україні, що стало історичним рекордом і яскравим свідченням розвитку жіночого підприємництва в країні, – пояснив Андрій Ремізов, директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту. – У нашій Установі ми також активно підтримуємо цей напрям, створюючи умови для зростання бізнесу, заснованого жінками. Нещодавно ми оновили портал Дія.Бізнес та додали окремий розділ «Дія.Бізнес Жінкам», де зібрано актуальні можливості, програми та ресурси для розвитку жіночого підприємництва. Освітня програма «Мрій та Досягай» є черговим кроком у нашій стратегії, націленій на надання жінкам необхідних знань, підтримки та інструментів для створення й масштабування власної справи, — зазначив очільник профільної організації.

Навчання триватиме три місяці та передбачає 13 онлайн-модулів. Серед освітніх тем:

  • цифровий маркетинг;
  • бізнес-стратегія;
  • упровадження бізнес-моделей;
  • створення й просування онлайн-бізнесу;
  • адаптація бізнес-ідей до нових ринків й аудиторій;
  • переведення офлайн-бізнесів в онлайн-формат.

– В ООН Жінки ми віримо, що жіноче підприємництво та бізнес – це не лише персональні зусилля чи економічна діяльність, а й потужні інструменти для стимулювання суспільних змін і просування гендерної рівності, – підкреслює Джулія Бруссард, заступниця представниці ООН Жінки в Україні. – Підтримка підприємиць виходить за межі допомоги окремим особам. Це суттєва допомога родинам, зміцнення громад і стимулювання економіки. Ось чому такі освітні програми, як «Мрій та Досягай», важливі. «Мрій та Досягай» забезпечує простір для розвитку, навчання та співпраці, а також додаткове фінансування для підтримки бізнесів, які створюють й очолюють жінки», — додала Джулія Бруссард.

Подати заявку на участь можна за посиланням: http://surl.li/ojwcgx

Дедлайн подання — 1 грудня 2024 року (включно)

Освітня програма «Мрій та Досягай» реалізується громадською організацією Impact Force у партнерстві з ООН Жінки, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва й експорту та національного проєкту Дія.Бізнес і за фінансової підтримки урядів Ісландії та Франції.

Детальніше про програму «Мрій та Досягай» можна дізнатись тут: http://surl.li/pcrago

Стрічка новин