Підрозділи Управління ДСНС у Черкаській області вшанували пам’ять загиблих захисників України

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Вшанували пам’ять загиблих українських військових, учасників війни на Сході України й співробітники Управління. Цього дня в усіх підрозділах Управління рятувальники приспустили Державний Прапор, схилили голови у хвилині мовчання, а на фасадах частин пролунав звук сирен пожежно-рятувальних авто.

Нагадаємо, 23 серпня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про встановлення в Україні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначати щорічно 29 серпня.

За інформацією Управління ДСНС у Черкаській області