Національний кешбек: Українці отримали рекордні 490 млн грн
Понад 3,5 млн учасників програми «Національний кешбек» отримали 490 млн грн кешбеку за купівлю українських споживчих товарів у травні. Це на 10% більше, ніж у квітні (445 млн грн), і водночас — найбільша сума щомісячних виплат від старту програми у вересні 2024 року.
Загалом за увесь час дії програми українці вже отримали від держави близько 2,9 млрд грн кешбеку.
Отримані за програмою кошти можна витратити до кінця 2025 року на комунальні та інші послуги, книжки та ліки, зареєстровані в програмі — перелік на сайті. Також їх можна спрямувати на благодійність, купити військові облігації або задонатити на ЗСУ.
Як працює програма?
Мета програми — зміна споживацької поведінки на користь української продукції. Наразі кешбек у розмірі 10% нараховується за купівлю близько 400 тис. споживчих товарів українського виробництва, зареєстрованих у програмі, серед яких продукти та напої, будівельні матеріали, одяг, взуття, косметика, побутова хімія, засоби гігієни, меблі, товари для дому, товари для тварин та інші.
Щоб кешбек нарахувався, необхідно придбати ці товари у торгових точках, які беруть участь у програмі. Перевірити товар можна з допомогою сканера штрихкодів у застосунку Дія. Для цього в розділі Сервіси необхідно вибрати Національний кешбек.
Як споживачу приєднатися до програми?
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок одного з 20 банків, які беруть участь у програмі.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції за цими картками в магазинах-учасниках програми для нарахування кешбеку.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку Національний кешбек, куди зараховуватиметься кешбек за програмою.
- У застосунку Дія в розділі Сервіси вибрати картку для виплат Національний кешбек того банку, в якому ви оформили картку.
Важливо! Щоб отримати кешбек, потрібно оплачувати покупки саме тими картками, які були визначені під час реєстрації в програмі.
Кошти Національного кешбеку не оподатковуються і не враховуються при призначенні субсидій та пільг.
Довідково:
Проєкт реалізується Міністерством економіки у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком, Кабінетом міністрів України, Державною податковою службою, Ощадбанком та уповноваженими банками України і Урядовим контактним центром. Технологічним партнером в реалізації програми виступає міжнародна платіжна система Mastercard. Операційним партнером проєкту є міжнародна компанія платіжних технологій Visa.
За інформацією Міністерства економіки України
-
20:09Загиблих нацгвардійців вшанували в Холодному Яру
Вони стояли за Україну до останнього. Тепер у Холодному Яру є місце, де увіковічнили пам’ять про полеглих воїнів 31 полку Національної гвардії України. Меморіал на…
20:09 -
16:00Грант для ветеранів та другого з подружжя: як отримати?
Державна служба зайнятості пропонує людям з інвалідністю внаслідок війни, ветеранам та другому з подружжя безповоротну, безпроцентну державну допомогу на створення або розвиток власного бізнесу. Для…
16:00 -
15:50В Україні запрацює соцпослуга з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю
Міністерство соціальної політики України розпочинає експериментальний проєкт із закупівлі соціальної послуги з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю. Тривалість проєкту – два роки. Відповідну…
15:50 -
15:10Вільний доступ: Наталія Кравченко про безбар’єрність ветеранських просторів
Простір без бар’єрів і максимальна сервісність. Це ключові опції для ветеранських просторів. На цьому наголосила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. Разом із представницею Урядового…
15:10 -
14:50СБУ викрила адміністратора ТГ-групи, який намагався зірвати мобілізацію на Черкащині
Кіберфахівці Служби безпеки блокували діяльність адміністратора Телеграм-каналу, який оприлюднював розташування Сил оборони у Черкаській області. Фігурант організував схему зриву мобілізації в Уманському районі. Він адміністрував…
14:50 -
14:10Національний кешбек: Українці отримали рекордні 490 млн грн
Понад 3,5 млн учасників програми «Національний кешбек» отримали 490 млн грн кешбеку за купівлю українських споживчих товарів у травні. Це на 10% більше, ніж у…
14:10 -
13:21Власна справа: за час дії програми створено та розширено 27 тис. бізнесів
Завдяки грантовій програмі «Власна справа» від Мінекономіки та Державної служби зайнятості видано 27 тис. грантів на започаткування або розвиток власного бізнесу. Загальний обсяг наданої фінансової…
13:21 -
12:30Підтримка ветеранів та їхніх родин: які зміни ухвалив Уряд
Держава посилила підтримку ветеранів і родин загиблих. Зокрема електронне посвідчення офіційно визнається головним документом для підтвердження статусу. А травму прирівняли до поранення, каліцтва чи контузії.…
12:30 -
11:53Зроблено в Україні: ще 700 млн грн на компенсацію 25% вартості с/г техніки
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення виділити додатково 700 млн грн на програму часткової компенсації 25% вартості сільськогосподарської техніки та обладнання українського виробництва. Рішення було прийнято…
11:53 -
10:01Спекотний старт липня: синоптики про погоду в області
На Черкащині 3 липня температура повітря прогріється до +30. Про це інформують в обласному центрі з гідрометеорології. На 08:00 годину температура становила 19°, вітер північно-західний…
10:01 -
09:20Звернення Президента України
Бажаю здоров’я, шановні українці! Кілька важливих речей за сьогодні. Щойно була зустріч із підприємцями – членами Американської торговельної палати. Значимі бізнеси. Я подякував їм за…
09:20 -
08:45Загальні бойові втрати противника станом на 3 липня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 03.07.25 орієнтовно склали: особового складу ‒ близько 1 023 090 (+1 000) осіб; танків ‒ 10 986 (+1);…
08:45