Стартує освітня програма «Мрій та Досягай» для підприємиць
«Мрій та Досягай» — це освітня програма для підприємиць, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Про це інформують в Міністерстві цифрової трансформації.
Учасниці здобудуть необхідні знання й розвинуть навички для створення або розвитку власного онлайн-бізнесу, менторську підтримку та фінансову підтримку в розмірі 1 000 доларів після завершення навчання.
Програма пропонує комплексну підготовку тривалістю три місяці, яка включає 13 інтенсивних тематичних онлайн-модулів, як-от цифровий маркетинг, бізнес-стратегія та впровадження стійких, соціально відповідальних бізнес-моделей.
– Україна – це країна підприємців, які навіть у найскладніші часи не припиняють створювати нові можливості та адаптуватися до викликів, – розповідає Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. – Програма «Мрій та Досягай» – це спільна ініціатива, яка реалізується за підтримки Мінцифри, ООН Жінки, Impact Force та міжнародних партнерів, щоб допомогти жінкам здобути знання, інструменти та фінансування для розвитку свого бізнесу. Ми прагнемо створити умови, у яких кожен бізнес стає не лише особистим успіхом, а й внеском у відновлення нашої економіки та країни загалом», – підкреслила посадовиця.
Хто може взяти участь у програмі?
До участі запрошують жінок віком від 18 років, які постраждали від війни. Зокрема, внутрішньо переміщені особи, одинокі матері, ветеранки та представниці інших вразливих категорій, які втратили дохід або під загрозою його втрати. Перевагу віддаватимуть учасницям зі Сходу та Півдня України, а також тим, хто вже має власну справу.
Програма відкрита як для тих, хто має початкову ідею, так і для жінок, які прагнуть масштабувати свій бізнес.
– За три квартали 2024 року жінки відкрили 60% із загальної кількості нових ФОПів в Україні, що стало історичним рекордом і яскравим свідченням розвитку жіночого підприємництва в країні, – пояснив Андрій Ремізов, директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту. – У нашій Установі ми також активно підтримуємо цей напрям, створюючи умови для зростання бізнесу, заснованого жінками. Нещодавно ми оновили портал Дія.Бізнес та додали окремий розділ «Дія.Бізнес Жінкам», де зібрано актуальні можливості, програми та ресурси для розвитку жіночого підприємництва. Освітня програма «Мрій та Досягай» є черговим кроком у нашій стратегії, націленій на надання жінкам необхідних знань, підтримки та інструментів для створення й масштабування власної справи, — зазначив очільник профільної організації.
Навчання триватиме три місяці та передбачає 13 онлайн-модулів. Серед освітніх тем:
- цифровий маркетинг;
- бізнес-стратегія;
- упровадження бізнес-моделей;
- створення й просування онлайн-бізнесу;
- адаптація бізнес-ідей до нових ринків й аудиторій;
- переведення офлайн-бізнесів в онлайн-формат.
– В ООН Жінки ми віримо, що жіноче підприємництво та бізнес – це не лише персональні зусилля чи економічна діяльність, а й потужні інструменти для стимулювання суспільних змін і просування гендерної рівності, – підкреслює Джулія Бруссард, заступниця представниці ООН Жінки в Україні. – Підтримка підприємиць виходить за межі допомоги окремим особам. Це суттєва допомога родинам, зміцнення громад і стимулювання економіки. Ось чому такі освітні програми, як «Мрій та Досягай», важливі. «Мрій та Досягай» забезпечує простір для розвитку, навчання та співпраці, а також додаткове фінансування для підтримки бізнесів, які створюють й очолюють жінки», — додала Джулія Бруссард.
Подати заявку на участь можна за посиланням: http://surl.li/ojwcgx
Дедлайн подання — 1 грудня 2024 року (включно)
Освітня програма «Мрій та Досягай» реалізується громадською організацією Impact Force у партнерстві з ООН Жінки, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва й експорту та національного проєкту Дія.Бізнес і за фінансової підтримки урядів Ісландії та Франції.
Детальніше про програму «Мрій та Досягай» можна дізнатись тут: http://surl.li/pcrago
-
17:07Весняне лісовідновлення на Черкащині набирає обертів
Масштабна весняна кампанія зі створення нових лісів триває в області. Тут планують висадити понад 2,8 млн сіянців на понад 536 га. Лісівники відходять від монокультур…
17:07 -
16:27День довкілля: на Черкащині тривають весняні толоки
Працівники обласної адміністрації долучились до традиційної весняної акції. Її приурочили до Дня довкілля. Цього разу спільно прибирали узбережжя Дніпра. Участь в екологічній ініціативі також взяли…
16:27 -
14:53У кожному регіоні України запрацюють центри підготовки громадян до національного спротиву
Центри підготовки громадян до національного спротиву запрацюють у кожному регіоні України. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка затверджує порядок створення та функціонування центрів, а також вимоги…
14:53 -
14:17На Черкащині СБУ та Нацполіція затримали ще одного організатора «ухилянтської схеми»
Служба безпеки та Національна поліція ліквідували нову схему ухилення від мобілізації, яка діяла у Черкаській області. За результатами комплексних заходів затримано організатора оборудки. Ділок пропонував…
14:17 -
13:53Уряд розширив програму «Доступні кредити 5-7-9» під будівництво овочесховищ
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яке розширить можливості аграріїв щодо будівництва овочесховищ. Відповідна постанова «Про внесення зміни до пункту 9 Порядку надання фінансової державної підтримки…
13:53 -
13:43Прозорість і підзвітність: в області моніторять публічні закупівлі
Публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro, продовжують відслідковувати на Черкащині в межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, з 11 по 18 квітня квітня…
13:43 -
12:41Розрахувати субсидію на оренду житла можна самостійно
Для підтримки українців, які змушені були через війну залишити свої домівки і винаймати житло в інших регіонах країни Мінсоцполітики розробило і запровадило новий інструмент підтримки…
12:41 -
12:22Міжсекторальне співробітництво: на Черкащині розбудовують систему психологічної підтримки населення
Обʼєднання експертів, практиків і науковців у сфері психічного здоров’я. В області провели захід «Міжвідомча взаємодія: ефективні психологічні практики та актуальні виклики». Захід відбувся на базі…
12:22 -
11:05Плани на 2025: на Черкащині обговорили перспективи посилення співробітництва між тергромадами
Курс на посилення співробітництва між громадами в різних галузях. Як покращити взаємодію — говорили на онлайн-нараді під головуванням заступника начальника ОВА Олександра Турченяка представники місцевого…
11:05 -
10:49Весняний антициклон подарує Черкащині комфортну погоду на Великдень
В області протягом Великодніх свят очікується переважно сонячна та суха погода. Про це повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань. Середньодобова температура стабільно переходить за позначку…
10:49 -
10:11Діалог влади та бізнесу: як підприємцям діяти в умовах нових екологічних вимог
Екологічні питання для бізнес-сфери роз'яснили фахівці під час чергової зустрічі в межах платформи “Діалог влади та бізнесу”. Про це інформують у департаменті регіонального розвитку Черкаської…
10:11 -
09:24Бронювання працівників онлайн: що потрібно знати про оновлену процедуру
Щоб забронювати працівників на порталі Дія, у компанії має бути чинний статус критичного підприємства. Дізнайтеся, як це працює: від подання заявок на бронювання та переліку…
09:24