Як реалізувати проект із значними інвестиціями: оновлений гайд для інвесторів
Міністерство економіки України оприлюднило оновлений гайд для інвесторів із значними інвестиціями. Це довідник з актуальними інструкціями та рекомендаціями, розроблений для підприємців, які готові реалізувати в Україні інвестиційні проекти вартістю від 12 млн євро.
«Оновлений гайд детально пояснює вимоги до інвестиційних проектів та заявників, включаючи необхідні документи та форму заявки. Важливою частиною гайду є покрокова дорожня карта для інвесторів, яка допоможе якісно підготувати заявку та супровідні документи перед поданням до Мінекономіки. Саме якісна підготовка заявки є першим і надзвичайно важливим кроком, адже від неї залежить, наскільки швидко її розглянуть відповідні органи і чи буде отримано висновок Мінекономіки», — підкреслив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.
Уряд активно працює над створенням сприятливих умов для відбудови країни. Такі ініціативи допомагають бізнесу залучати інвестиції та розвивати українське виробництво у межах політики «Зроблено в Україні». Державну підтримку можуть отримати інвестори з проектами обсягом від 12 мільйонів євро і терміном реалізації до 5 років. Пріоритет надається галузям переробної промисловості, видобутку корисних копалин, транспорту, логістики, освіти, науки, охорони здоров’я, управління відходами, а також мистецтву, культурі, туризму, спорту та електронним комунікаціям.
У гайді розміщено посилання на Закон України «Про державну підтримку інвестиційних проектів» та інші нормативно-правові акти, які регулюють цей процес, що робить його більш зручним і зрозумілим для інвесторів.
Оновлений гайд за посиланням.
-
08:58Загальні бойові втрати противника станом на 22 листопада
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.11.24 орієнтовно склали особового складу ‒ близько 728300 (+1050) осіб,танків ‒ 9399 (+1) од,бойових броньованих машин ‒ 19156 (+13)…
08:58 -
17:10Ігор Табурець про розвиток альтернативної енергетики на Черкащині
https://youtu.be/NgCI1sDrQoI На Черкащині динамічно розвивають альтернативні джерела енергетики. Про проміжні результати розповів очільник Черкащини Ігор Табурець. - Лише за цей рік на Черкащині маємо +12…
17:10 -
16:22Недуга, що молодшає: черкаська лікарка розповіла, як розпізнати інфаркт міокарда
Наразі в Україні середній вік пацієнта з інфарктом міокарду - 40 - 60 років. Утім непоодинокі випадки пацієнтів із інфарктом міокарду у віці 30 -…
16:22 -
16:13Тетяна Клименко розповіла про втілення проєкту “Відкриті архіви”
На Черкащині розширюють доступ до історії. З цією метою упроваджують культурно-просвітницький проєкт “Відкриті архіви”. Представила проміжні результати його упровадження директорка державного архіву Черкаської області Тетяна…
16:13 -
16:06Рушники Олександри Теліженко на виставці в Марокко
У Королівському інституті берберської культури в Рабаті відкрилася виставка «Рушниковий гай: світ українського рушника» черкаської майстрині Олександри Теліженко. Про це повідомляють в управлінні культури та…
16:06 -
15:32«е-Рослинництво»: в Україні впроваджено новий сервіс
Постанову №1309 «Деякі питання створення та функціонування електронної системи реєстрів у галузі рослинництва «е-рослинництво» ухвалив Кабінет міністрів України. Документ набуває чинності 1 грудня 2024 року.…
15:32 -
14:19День Гідності та Свободи: черкащани вшанували подвиг борців за Україну
Цьогоріч минає 20 років від Помаранчевої революції, 11 – Революції Гідності. З нагоди Дня Гідності та Свободи в обласному центрі відбулися пам’ятні заходи. Світлу пам'ять…
14:19 -
13:14Підприємства Черкащини отримали гранти від держави на розвиток тепличного господарства
Дев’ять підприємств області отримали 37 млн грн, з них 11 – на будівництво теплиць. Кошти спрямовані в межах грантів від держави на розвиток тепличного господарства…
13:14 -
11:53Платники податків Черкащини перерахували 858 млн грн військового збору
За 10 місяців 2024 року жителі Черкаської області спрямували до державного бюджету 858,4 млн грн військового збору. Про це повідомляє ГУ ДПС у Черкаській області.…
11:53 -
11:49Від початку року українці отримали 22 тисячі ваучерів на навчання
Держава виділила на це 260 мільйонів гривень, повідомляє Урядовий портал. Найбільш затребувані професії, які громадяни опановують за ваучерами, — медсестринство, психологія, дошкільна освіта, медицина, кухар, водій, тракторист…
11:49 -
10:59Мінсоцполітики: В Україні запроваджується Система обліку немайнової шкоди українцям, завданої війною
Верховна Рада України ухвалила законопроект "Про облік інформації про шкоду, завдану особистим немайновим правам фізичних осіб внаслідок збройної агресії російської федерації проти України". Ця законодавча…
10:59 -
09:47Президент ушанував пам’ять українців, які загинули під час Революції Гідності
У День Гідності та Свободи Президент України Володимир Зеленський ушанував пам’ять українців, які загинули під час Революції Гідності. Глава держави встановив лампадку до хреста на…
09:47