Ефективна комунікація з ветеранами: для фахівців ЦНАПів області провели навчання

Про ефективну комунікацію з ветеранами і їхніми рідними йшлося на навчанні від  благодійного фонду „Vesta“. Його провели для  працівників ЦНАПів області. Про це інформують у департаменті регіонального розвитку Черкаської ОВА.

Практичні поради слухачам надала керівниця психологічного відділу фонду Тетяна Ціленко.

Загалом участь у навчанні взяли 84 адміністратори ЦНАПів. Вони здійснюють прийом і видачу документів для надання  адміністративних послуг ветеранам війни та членам їхніх сімей за принципом „єдиного вікна“.

Нагадаємо, в Черкаській області функціонують 66 ЦНАПів при всіх тергромадах, а також 94  „єдиних вікна“. Тут  ветерани та члени їхніх сімей можуть подати пакет документів на адміністративні послуги у сфері соціального захисту та отримати результат.