«Національний кешбек»: перевірити товар на участь у програмі відтепер можна в Дії
«Ми запустили сканер штрихкодів, щоб українці могли зручно, у застосунку Дія перевірити чи товар є українським і, чи діє на нього кешбек. Вже зараз користувачам нарахували 90 млн грн кешбеку за купівлю українських товарів. Ми сподіваємося, що сканер допоможе збільшити обізнаність українців про те, які українські виробники представлені на ринку та мотивує придбати саме вітчизняне», — зазначила перший віце-прем’єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко.
Перевірка через Дію сповістить якщо:
• товар український і бере участь у програмі «Національний кешбек»;
• товар не бере участі в програмі «Національний кешбек», хоч і є українським;
• товар вироблено не в Україні.
За час дії програми «Національний кешбек», понад 1 мільйон українців (1,18 млн) бачать нарахований кешбек. За цей час їм нарахували 90 млн грн кешбеку за придбання товарів українського виробництва. До програми долучилося 1,9 млн українців, які оформили 2,1 млн карток. Понад 1,1 млн користувачів активували у Дії картки для виплат.
«Національний кешбек» від держави доступний вже на 267 тисяч українських товарів від 1352 місцевих виробників.
Основні торговельні мережі вже позначають на полицях товари, на які нараховується «Національний кешбек». Переконатися, що торговельна точка бере участь у програмі на сайті Нацкешбеку.
Нагадаємо, щоб отримувати кешбек від держави необхідно:
1. Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
2. Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
3. Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
4. У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Довідково
Кешбек у розмірі 10% від вартості нараховується за купівлю товарів українських виробників, що включені у програму. Максимальна сума виплат — 3 тис. грн на місяць.
Координатором програми «Національний кешбек» виступає Міністерство економіки України. В реалізації проекту беруть участь Міністерство цифрової трансформації України, Державна податкова служба, Ощадбанк та уповноважені банки України та Урядовий контактний центр. Технологічним партнером в реалізації програми виступає міжнародна платіжна система Mastercard. Операційним партнером проекту є міжнародна компанія платіжних технологій Visa.
За інформацією Урядового порталу
-
17:07Весняне лісовідновлення на Черкащині набирає обертів
Масштабна весняна кампанія зі створення нових лісів триває в області. Тут планують висадити понад 2,8 млн сіянців на понад 536 га. Лісівники відходять від монокультур…
17:07 -
16:27День довкілля: на Черкащині тривають весняні толоки
Працівники обласної адміністрації долучились до традиційної весняної акції. Її приурочили до Дня довкілля. Цього разу спільно прибирали узбережжя Дніпра. Участь в екологічній ініціативі також взяли…
16:27 -
14:53У кожному регіоні України запрацюють центри підготовки громадян до національного спротиву
Центри підготовки громадян до національного спротиву запрацюють у кожному регіоні України. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка затверджує порядок створення та функціонування центрів, а також вимоги…
14:53 -
14:17На Черкащині СБУ та Нацполіція затримали ще одного організатора «ухилянтської схеми»
Служба безпеки та Національна поліція ліквідували нову схему ухилення від мобілізації, яка діяла у Черкаській області. За результатами комплексних заходів затримано організатора оборудки. Ділок пропонував…
14:17 -
13:53Уряд розширив програму «Доступні кредити 5-7-9» під будівництво овочесховищ
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яке розширить можливості аграріїв щодо будівництва овочесховищ. Відповідна постанова «Про внесення зміни до пункту 9 Порядку надання фінансової державної підтримки…
13:53 -
13:43Прозорість і підзвітність: в області моніторять публічні закупівлі
Публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro, продовжують відслідковувати на Черкащині в межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, з 11 по 18 квітня квітня…
13:43 -
12:41Розрахувати субсидію на оренду житла можна самостійно
Для підтримки українців, які змушені були через війну залишити свої домівки і винаймати житло в інших регіонах країни Мінсоцполітики розробило і запровадило новий інструмент підтримки…
12:41 -
12:22Міжсекторальне співробітництво: на Черкащині розбудовують систему психологічної підтримки населення
Обʼєднання експертів, практиків і науковців у сфері психічного здоров’я. В області провели захід «Міжвідомча взаємодія: ефективні психологічні практики та актуальні виклики». Захід відбувся на базі…
12:22 -
11:05Плани на 2025: на Черкащині обговорили перспективи посилення співробітництва між тергромадами
Курс на посилення співробітництва між громадами в різних галузях. Як покращити взаємодію — говорили на онлайн-нараді під головуванням заступника начальника ОВА Олександра Турченяка представники місцевого…
11:05 -
10:49Весняний антициклон подарує Черкащині комфортну погоду на Великдень
В області протягом Великодніх свят очікується переважно сонячна та суха погода. Про це повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань. Середньодобова температура стабільно переходить за позначку…
10:49 -
10:11Діалог влади та бізнесу: як підприємцям діяти в умовах нових екологічних вимог
Екологічні питання для бізнес-сфери роз'яснили фахівці під час чергової зустрічі в межах платформи “Діалог влади та бізнесу”. Про це інформують у департаменті регіонального розвитку Черкаської…
10:11 -
09:24Бронювання працівників онлайн: що потрібно знати про оновлену процедуру
Щоб забронювати працівників на порталі Дія, у компанії має бути чинний статус критичного підприємства. Дізнайтеся, як це працює: від подання заявок на бронювання та переліку…
09:24