Черкащина продовжує приймати вимушених переселенців

Ще один евакуаційний потяг із Донеччини зустріли цієї ночі на Черкащині, відповідно до рішення Урядового Координаційного штабу. Область прийняла 44 людини. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

12 із новоприбулих – діти. Є також люди з інвалідністю.

– У кожного – своя історія й понищене російськими окупантами життя, – зауважив Ігор Табурець. – Разом із соцпрацівниками, психологами, рятувальниками та нашими партнерами, зокрема, з обласного Товариства Червоного Хреста України надали потрібну допомогу.

Вимушених переселенців доправили у громади до місць тимчасового проживання. Там теж для ВПО буде необхідний супровід, щоб вони якнайшвидше адаптувались на новому місці.

– Водночас ми продовжуємо працювати над збільшенням наших потужностей як прихистка, щоб мати змогу й надалі приймати в себе вимушених переселенців, – додав начальник ОВА. – Своїх у біді не кидаємо.

Нагадаємо, це вже другий евакуаційний потяг, який приймає Черкащина. Наприкінці серпня в область з Донеччини прибули 114 вимушених переселенців.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: