Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 30 вересня

20 ворожих БпЛА знищено в межах області під час нічної тривоги. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Знову ніч минула із тривогою, – зауважив він. – Майже шість годин поспіль ми мали загрози з повітря. Силами ППО, мобільних вогневих груп і протидії РЕБ атаки відбито. Без потерпілих. Це найголовніше.

На Уманщині через падіння уламків загорілось поле з кукурудзою. Пожежу ліквідували. Обстеження території триває.

– Нагадую, що про підозрілі знахідки слід відразу повідомляти на 101, 102, – наголосив Ігор Табурець. – У жодному разі не чіпайте їх!

За інформацією Командування Повітряних Сил, у ніч на 30 вересня ворог завдав удару 76-ма засобами повітряного нападу противника: балістичною ракетою «Іскандер-М», керованою авіаційною ракетою Х-59/69, протирадіолокаційною ракетою Х-31П та 73 ударними БпЛА типу «Shahed».

Оборонцями збито одну керовану авіаційну ракету Х-59/69 та 67 ворожих ударних БпЛА. Один безпілотник полетів у напрямку Білорусі, ще три – локаційно втрачено у північних регіонах України внаслідок протидії РЕБ.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: