Більше 19 млрд грн податків – до державного та місцевих бюджетів: підсумки Черкащини за січень-серпень 2024 року

За січень-серпень 2024 року платники Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплатили 19,3 млрд грн податків, зборів та платежів. В.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід, порівнюючи цьогорічні показники з торішніми, зазначає, що у 2024 році до бюджетів спрямували майже на чверть більше:

«До державного бюджету сплатили 10,9 млрд грн. Місцеві бюджети Черкаської області поповнились на 8,4 млрд грн. Також перераховані й спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 9 066 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

За інформацією ГУ ДПС у Черкаській області