Навчальний старт. На Черкащині пролунав перший дзвоник

В області стартував новий навчальний рік. Він розпочався для понад 116 тисяч школярів Черкащини. Сядуть за парти і більше 9 тисяч першачків.

Привітав учнівство й освітян зі стартом нового навчального сезону очільник області Ігор Табурець.

– Святкові лінійки з особливим щемом, – зауважив він. – Після чергової ночі з ворожими атаками. З донатами на ЗСУ, замість квітів. З шануванням українських оборонців.

Незмінним пріоритетом у роботі навчальних закладів є безпекова складова.

– Цей навчальний рік ми розпочинаємо з незмінним наголосом на безпеку, – додав начальник ОВА. – Ми зробили максимум, щоб ще більше наших дітей могли навчатися не онлайн, а очно. Повернутися до класів. До своїх друзів і вчителів. У рідній громаді, у рідній школі. Відколи війна, ми, як ніхто, зрозуміли, наскільки це цінно. Дякую всім, хто працював на цей результат!

Нагадаємо, 99% шкіл області забезпечені укриттями.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: