На Черкащині засудили 25 осіб за ухилення від призову

В області засуджено 25 осіб за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації. Із них 16 отримали реальну міру покарання у виді позбавлення волі. Про це інформують в обласній прокуратурі.

Зокрема, Черкаським апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу прокурора, скасовано вирок районного суду та ухвалено новий вирок, яким особі призначено покарання – 3  роки позбавлення волі.

Наразі органами поліції області розслідується 170 кримінальних проваджень за ст. 336 Кримінального кодексу України – ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період,

Правоохоронні органи продовжують вживати заходів з протидії ухиленню від призову на військову службу під час мобілізації.