Прозорість і підзвітність: на Черкащині продовжують моніторити публічні закупівлі

Оголошені через систему Prozorro публічні закупівлі відслідковують на Черкащині. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність». Так, із 15 по 22 серпня у статусі «подання» перебувають 97 тендерних пропозицій із очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

Серед найбільш вартісних закупівель – придбання медичних матеріалів та обладнання для закладів охорони здоров’я області. А також – роботи на об’єкті будівництва розподільчих теплових мереж.

Додамо, за цей період органами державного фінансового контролю розпочато моніторинг щодо трьох публічних закупівель. Окрім цього, на публічні закупівлі в області подано 4 скарги.

Нагадаємо, в деталях ознайомитися з актуальними тендерами, оголошеними в регіоні, можна у спеціальному розділі на сайті Черкаської ОВА. Аналогічні розділи є на офіційних ресурсах районних військових адміністрацій.