Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 18 серпня

Неділя на Черкащині почалась із повітряних тривог. Зокрема, через загрозу застосування БпЛА. Мали також ракетну небезпеку. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– На рахунку наших оборонців: мінус ворожий “шахед”, – розповів він. – Минулось без наслідків.

За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, у ніч на 18 серпня 2024 року ворог атакував Україну балістичними, крилатими та керованими авіаційними ракетами. А також ударними БпЛА типу «Shahed».

Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено 16 засобів повітряного нападу противника.

У результаті протиповітряного бою нашими оборонцями збито 13 повітряних цілей. Зокрема, 2 балістичні ракети KN-23, 3 крилаті ракети (тип уточнюється), 8 ударних БпЛА «Shahed-131/136».

Решта ракет, які не потрапили до статистики збитих, не досягли бажаних цілей.