В обласному драматичному театрі підбили підсумки сезону
204 зіграні вистави. 4 прем’єри. 40700 глядачів. 11 благодійних вистав. Черкаський обласний академічний музично-драматичний театр підсумував 92-ий театральний сезон.
Подякував за культурну дипломатію колективу начальник ОВА Ігор Табурець.
– Наші творчі колективи славлять Черкащину, популяризують українське, утверджують нашу самобутність, підтримують, – зауважив очільник області. – Цей сезон для колективу обласного театру справді результативний. Театр продовжив діалог із глядачами. Попри тривоги, які переривають його, та решту складнощів. Але вже з підсиленням для енергетичної стійкості. Якісний продукт, відповідно глядацький попит.
У театрі беруться втілювати доброчинні ініціативи. Зокрема для підтримки української боротьби, а також наших ВПО.
– Нехай у новому сезоні справдяться всі плани, – наголосив Ігор Табурець. – Нашу підтримку ви маєте. Щирого вам глядацького «Дякую»!
Між тим, головний постановник обласного театру Станіслав Садаклієв поділився творчими планами на наступний сезон. У роботі колективу вже кілька масштабних проєктів та в розпалі підготовка до прем’єр.
– Плануємо в наступному сезоні 5 прем’єр як для дорослих, так і для дітей, – розповів він. – Також готуємо масштабний україно-німецький проєкт – мюзикл «Чарівник країни Оз». Спочатку презентуємо його для наших глядачів, опісля відіграємо німецькою мовою за кордоном. Презентуємо нашу виставу «Украдене щастя» у Львові на престижному фестивалі «Золотий Лев». Це справді почесна місія для нашого театру. Також багато гастролюватимемо: у Києві, Житомирі, Вінниці.
Загалом за минулий сезон актори підготували для глядачів Черкащини чотири прем’єри: «Шантрапа», «Макбет», «Запорожець за Дунаєм» та «Фрекен Жюлі».
Нагадаємо, на сцені Черкаського обласного драматичного театру актори з інвалідністю поставили виставу «Після Перемоги».
Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:
-
20:08Потужна область – це сильні громади з конкретними менеджерськими рішеннями, – Ігор Табурець
Понад 5,8 млн грн залученого фінансування на проєкти. Школа грантової майстерності для ветеранів. А також надання послуг понад 300 суб’єктам господарювання. Результати роботи за перше…
20:08 -
18:18Наші – вдома: ще чотирьох черкащан визволили з ворожого полону
Четверо черкащан повернулись на Батьківщину з російського полону. Їх звільнено в межах нового обміну полоненими. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Це -…
18:18 -
17:15В обласному драматичному театрі підбили підсумки сезону
204 зіграні вистави. 4 прем’єри. 40700 глядачів. 11 благодійних вистав. Черкаський обласний академічний музично-драматичний театр підсумував 92-ий театральний сезон. Подякував за культурну дипломатію колективу начальник…
17:15 -
14:32Ветеранський бізнес може безкоштовно розміщувати вакансії на Lobby X
Платформа з працевлаштування Lobby X пропонує 3 місяці безкоштовного розміщення вакансій для бізнесу, заснованого ветеранами. Скориставшись цією можливістю, роботодавці можуть знайти кваліфікованих та мотивованих працівників.…
14:32 -
14:21За час повномасштабної війни 9601 жінка отримала статус УБД
Про це повідомив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун в інтерв'ю “Інтерфакс-Україна”. “На сьогодні 9601 жінка отримала статус учасника бойових дій. Це за час повномасштабного…
14:21 -
10:45Мінреінтеграції спільно з міжнародними партнерами реалізують три житлові проєкти, які забезпечать понад 3 тисячі квартир для ВПО
Їх обговорювали під час наради з питань житла для ВПО під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Зокрема, йшлося про проєкт із покращення житлових умов ВПО на…
10:45 -
10:08Родина для кожної дитини: в області розвивають послугу сімейного патронату
На Черкащині розвивають послугу сімейного патронату. Зокрема, масштабують реалізацію проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». За словами начальниці обласної Служби у справах дітей…
10:08 -
10:02Освітяни Черкащини опановують оновлений «Захист України»
Міністерство освіти і науки України продовжує оновлення предмета «Захист України». Нещодавно завершилася друга хвиля підготовки тренерів, які впроваджуватимуть нову програму та навчатимуть учителів. Цього разу…
10:02 -
09:54Як цифрові інструменти допомагають безоплатно отримати медичні послуги
Отримати послуги за програмою медичних гарантій (Далі – ПМГ) можна безоплатно – їхню вартість вже сплатила держава. Потрібно лише знайти найближчий медзаклад, який такі послуги…
09:54 -
08:59Загальні бойові втрати противника станом на 17 липня
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 по 17 липня 2024 орієнтовно склали: особового складу / personnel ‒ близько/ about 562510 (+1110) осіб /…
08:59 -
08:50Звернення Президента
https://youtu.be/W0wPhjIjhvc Дорогі українці, українки! Коротко про цей день. Провів сьогодні Ставку, а також говорив із Головкомом Сирським, начальником Генштабу Баргилевичем, міністром оборони Умєровим, керівником ГУР…
08:50 -
17:39Збір ПДВ до державного бюджету – 371,3 млн грн
За підсумками роботи в червні 2024 року збір ПДВ до державного бюджету становить 371,3 млн грн, доведені показники доходів забезпечено на 109,9 %, додатково надійшло…
17:39