Мінекономіки закликає підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Для сприяння розвитку українських виробників та стимулювання попиту на українські товари, Уряд запровадив нову державну політику «Зроблено в Україні». Підприємці, які виробляють в Україні, створюють додану вартість та робочі місця, отримують від держави найбільшого сприяння. Крім того, при купівлі українських товарів, до 40% коштів через сплачені податки повертаються у бюджет на потреби сил безпеки та оборони.

Як підприємству стати частиною  «Зроблено в Україні»?

Якщо підприємець має виробничі потужності в Україні, то він вже є учасником програми «Зроблено в Україні». Для того, щоб покупець точно розумів, що товар вироблено в Україні – створено універсальне маркування для товарів українського виробництва, яке можна використовувати для пакування та в рекламних матеріалах.

Щоб позначити товар таким логотипом «Зроблено в Україні» потрібно:

  • Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні» – https://madeinukraine.gov.ua/

  • Завантажити брендбук;

  • Або створити власний дизайн на базі платформи;

  • Промаркувати свій продукт логотипом «Зроблено в Україні».

Тепер покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших.

На сторінках платформи «Зроблено в Україні» в соцмережах можна знайти останні новини та історії підприємців, які вже доєдналися:

https://www.facebook.com/madeinUAcampaign

https://www.instagram.com/zroblenoinua?igsh=OWg4b3ljZ250amY1

t.me/zroblenoinua

Більш того, кожен підприємець має унікальну можливість розказати про свій продукт на всю Україну. Для цього треба зробити якісні фото або відео зі своїми промаркованими товарами та написати свою історію успіху в особисті повідомлення на офіційних сторінках «Зроблено в Україні» у соцмережах. І очікувати на пост на сторінках «Зроблено в Україні»!

Крім того, Уряд спільно з Радою з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, Радою бізнес-омбудсмена запустили комунікаційну складову платформи «Зроблено в Україні», яка допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами. Вона працює на базі pulse.gov.ua.

Більше про політику «Зроблено в Україні» та нові можливості для бізнеса: https://www.me.gov.ua/Documents/Download?id=cd38b75e-b8d0-4e48-9ad5-451c3181902f

За інформацією Міністерства економіки України

Стрічка новин