У межах проєкту «Покращення житлових умов ВПО» триває відбудова зруйнованих внаслідок бойових дій будинків

Стан реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги обговорили на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Проєкт «Покращення житлових умов ВПО на Сході України» передбачає відбудову зруйнованих внаслідок бойових дій будинків, будівництво нових будинків у Київській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях.

Він реалізується за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Кредитну установу для відбудови (KfW) й за сприяння Мінреінтеграції. Виконавець проєкту – Міжнародна організація з міграції (МОМ).

Так, в Ірпені, що на Київщині, фасадні роботи на одному з об’єктів вже виконано на 60%. До 30 червня планується їх завершення. Далі – ремонт квартир та мереж. А вже до кінця року планується повне закінчення робіт на об’єкті.

На другому об’єкті теж планується завершення першої фази будівництва, зокрема проведення фасадних та покрівельних робіт. Ще один будинок в Ірпені буде побудований з нуля.

Під час наради учасники також обговорили стан будівництва й дотичні процеси в інших 4 областях, де реалізується проєкт.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції ТОТ України