В області прогнозують червневе тепло

В останню п’ятницю травня нестійка погода з дощами та грозами збережеться. Температурний фон знизиться на 2-3°: вночі 11-16°, вдень 22-27°. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

На порозі – червень. За кліматом, це справжній літній місяць з грозами, зливами, шквалистим посиленням вітру іноді з градом. У перші вихідні літа, 1-2 червня, тропічне повітря з півночі Африки, зігріє Черкащину високими градусами 28-30, вночі 13-18°. Обовʼязковими літніми атрибутами залишаються короткочасні дощі, грози, місцями можливі град та шквали.

За попередніми прогностичними розрахунками, до 5 червня погода істотно не зміниться.

Показник горимості в лісах області утримується на рівні надзвичайного 5 класу. Необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Температура води у Дніпрі біля Черкас 20°. При відпочинку на воді дотримуйтеся елементарних правил безпеки!