На Черкащині відбувся регіональний молодіжний форум

При Черкаській ОВА створять молодіжну раду. Про це розповів очільник області Ігор Табурець під час обласного молодіжного форуму “Молодь – тут і зараз”.

Уже відбулися установчі збори для обрання членів молодіжної ради.

– Моя принципова позиція: жодного рішення для молоді без молоді, – наголосив Ігор Табурець. – Маємо зміцнювати наше партнерство. Чути один одного. Продукувати спільні проєкти. І головне – результативні.

Серед іншого під час регіонального молодіжного форуму очільник області поспілкувався з молодіжним активом про розвиток молодіжних хабів, залучення донорських програм.

– Цікава платформа для обміну досвідом, думками, ідеями, – зауважив начальник ОВА. – Молодь діє тут і зараз. А разом ми завжди можемо більше!

Обласний молодіжний форум “Молодь – тут і зараз”  від Черкаської філії Асоціації молодіжних центрів України став платформою для обміну досвідом та ідеями серед молоді за участі представників влади, потенційних грантодавців і партнерів.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: