Прозорість і підзвітність: відновлювальні роботи в Умані

Поруйновану ворожою ракетою багатоповерхівку в Умані продовжують відновлювати. Тут уже завершують встановлювати плити четвертого поверху. Про це повідомив заступник очільника області Антон Царюк.

На об’єкті відбулось виїзне засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», що діє при ОВА.

– Проведення робіт із відновлення цього будинку – на постійному контролі, – наголосив Антон Царюк. – Відслідковуємо динаміку ремонтних робіт наочно. Будівельники наразі встановлюють плити, проводять роботи з утеплення. Зокрема, вцілілого під’їзду. Надалі розпочнуться внутрішні роботи.

Під час наради із забудовником відточкували нагальні питання.

– Відновлення цього будинку – наш обов’язок перед  громадою і перед його мешканцями, – наголосив Антон Царюк.

Нагадаємо, будинок в Умані, куди поцілила ворожа ракета минулоріч, відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків ворожої агресії та місцевого бюджету.