Шкільні ліги: на Черкащині обласний етап змагань перетнув екватор

П’ять волейбольних команд юнаків змагаються за  обласну першість  шкільних ліг. Фінали стартували сьогодні.  А вже завтра буде оголошено чемпіонів Черкащини.

За це звання змагаються команди із Смілянської школи №11, Черкаської школи №27, Піщанського ліцею, Рогівської школи, Тальнівського НВК.

Учасників та їхніх тренерів привітав заступник очільника області Олександр Шамрай.

– Шкільні ліги об’єднали школярів Черкащини, – зауважив він. –  На перемогу команди налаштовані серйозно. Поступатися не планують. Уболіваємо за наших юних спортсменів всією областю.

Також цього тижня на Черкащині пройде ще один фінал шкільних ліг. Із четверга по п’ятницю першість виборюватимуть команди футзалістів.

Нагадаємо, раніше в області вже визначили лідерів із баскетболу серед дівчат. Це команда «Кмітливі рисі» із Черкаської школи №24. Перемогу з волейболу серед дівчат здобула команда «Жовті скорпіони» із Черкаської школи №10. За першість України від Черкащини боротимуться також баскетболісти Уманського ліцею №3.