У місця тимчасового проживання ВПО доставили новий вантаж допомоги

Понад 4 тисячі комплектів  ковдр  сьогодні передали внутрішньо переміщеним особам, які мешкають у місцях тимчасового проживання Черкащини. Це – черговий транш гуманітарної допомоги від партнерів – міжнародної організації  IOM UN Migration.

На пункті видачі допомогу розподілили між громадами.  Далі – її оперативно доставлять до місць тимчасового проживання ВПО. На сьогодні таких в області функціонує 39.

– Продовжуємо підтримувати українців, які знайшли прихисток у нас на Черкащині, – наголосила перший заступник очільника області Наталія Кравченко. – Допомога ВПО залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності в регіоні. Дякуємо за підтримку нашим партнерам і благодійникам. Ми це цінуємо!

Довідково:

Наразі в області проживає понад 145 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Із них понад 2 000 –  у місцях тимчасового проживання.